VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

"OLAYLARIN SEBEBİ ANNESİDİR"

18 Haziran 2019

..........................

Bolu Kent Meydanı’nda kendisinden boşanmak isteyen eşine 4 kurşun sıkarak yaralayan Ahmet Ç., hakim karşısında “Ben kesinlikle eşime zarar vermek istemedim, olayların sebebi annesidir” dedi.

Olay, 2017 yılı Eylül ayında Bolu Kent Meydanı’nda meydana geldi. Boşanma davası için mahkemeye gitmeden önce eşi S.Ç. ile bir bankta oturup konuşan Ahmet Ç., karısından boşanma davasından vazgeçmesini istedi. İsteğine “Hayır” cevabı veren eşini Kent Meydanı’nın ortasında yanında taşıdığı ruhsatsız tabanca ile 4 el ateş ederek yaralayan Ahmet Ç. olay yerinde gözaltına alındı. Silahlı saldırgan daha sonra adliyeye sevk edilirken, çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine götürüldü.
Olayın bugün Bolu 1’inci Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen duruşmasında sanık Ahmet Ç. hakim karşısına çıktı. Mahkeme heyetinin yaptığı yoklamanın ardından savcı, sanığın tutukluluk halinin devamını talep etti.

“OLAYLARIN SEBEBİ ANNESİDİR”

Mahkeme heyeti savunma yapması için sanığa söz verdi. Sanık Ahmet Ç. savunmasında olanların sorumlusunun eski eşinin annesi olduğunu belirterek, “Ben kesinlikle eşime zarar vermek istemedim, olayların sebebi annesidir. Annesi evliliğimizi de bitirmiştir. Annesine karşı hiçbir eylemim olmadı. Beraatimi talep ederim” dedi.
Mahkeme heyeti sanık Ahmet Ç.’nin tutukluluk halinin devamına ve duruşmanın 17 Eylül 2019 tarihine ertelenmesine karar verdi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.