VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

"DERHAL ÖZÜR DİLEYECEK"

11 Kasım 2019

...........................

CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu, Bolu milletvekili Arzu Aydın’ın danışmanlarından Taha Furkan Sönmezel için, “Özür dilemezse yaptığı paylaşımlar ile ilgili olarak hukuki yollara başvuracağımın bilinmesini isterim” dedi.

CHP Bolu İl Başkanı Kazım Karsu,  Bolu milletvekili Arzu Aydın’ın danışmanlarından Taha Furkan Sönmezel’in CHP Genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili sosyal medya paylaşımları nedeniyle özür dilemesi gerektiğini söyledi.

“DERHAL ÖZÜR DİLEYECEK”

Karsu yaptığı açıklamada, “Bolu milletvekili Sayın Arzu Aydın’ın danışmanlarından Taha Furkan Sönmezel’in,  Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili olarak sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımları hiç şık olmamıştır. Terör örgütü ele başısı Fethullah Gülen ile Sayın Genel Başkanımızı bir arada gösteren ve karikatürize eden ‘Yönünü şaşıran ok’ başlıklı paylaşımlarla Sayın Arzu Aydın’ın danışmanı neyi elde etmeyi amaçlamaktadır? FETÖ, devlet kademelerinde en parlak dönemini acaba hangi iktidar döneminde yaşamıştır? 2014 yılına kadar hangi parti ile birlikte çalışarak seçimleri kazanmasında pay sahibi olmuştur? Bugünkü ekonomik ve hukuki sorunların temelini hazırlayan 2010 yılı referandumu için ‘İmkân olsa mezardakileri bile kaldırarak referandumda evet oyu kullandırmak lazım’ diyerek AKP hükümetine destek isteyen cemaatin lideri kimdir? Bu soruları çeşitlendirmek mümkündür. Taha Furkan Sönmezel derhal bu paylaşımları ile ilgili olarak kamuoyu nezdinde özür dilemelidir, dilemezse yaptığı paylaşımlar ile ilgili olarak hukuki yollara başvuracağımın bilinmesini isterim” ifadelerini kullandı.

 

2 yorum yapılmış
  • Serkan
    12 Kasım 2019 • 09:51
    Kazim karsu seninde bir faydan olmadi Bolu'ya o bahsettigin zaat zaten diliyle..... olduugunu zannetti ..... neyse
  • Mustafa
    12 Kasım 2019 • 20:18
    Sayın kazim bey bolu icin bir farkındalık yaratınfaydanizi görelim hep eleştiri deyil kaç günlük siyasi arenada seyisliginiz var
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.