VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BU SÖZLER KİME?

15 Şubat 2020

.....................................................

AK Parti İl Danışma Toplantısı'nda milletvekili Arzu Aydın'ın konuşması gündeme bomba gibi düştü. Aydın, konuşmasında bir hikaye anlatarak kafalarda soru işareti bıraktı.

AK Parti İl Danışma toplantısında konuşan milletvekili Arzu Aydın, yüzlerce partiliye hitaben öyle bir hikaye anlattı ki salon buz kesti. Arzu Aydın’ın parti içine yönelik olarak anlattığı hikayede, kimlerin kurtlara benzeyen köpekler olduğu merak edildi. İşte Arzu Aydın’ın kafalarda soru işaretleri bıraktıran “KURT ve KÖPEK” hikayesi:

 “Kurt, hayata yeni başlayan yavrusuna dünyayı tanıtmaktadır. Çıktıkları dağın zirvesinden ovada yayılan koyun sürüsünü gören yavru, babasına sorar: Bunlar nedir?  Babası anlatır. O gördüğün etrafa dağılmış yaratıklar, koyundur. Etleri çok lezzetlidir. Fırsatını bulursan hemen birini yakala. Onlar senin nasibindir.  Yavru bu defa çobanı göstererek sorar: Sırtında keçe, elinde değnek olan ve ayakta duran kimdir?  Baba bu defa çobanı anlatır. -Sürünün koruyucusudur. Sakın ona yaklaşma. Gördüğün zaman kaç ve saklan.  Yavru, sürünün etrafında dolaşan köpeği merak eder.  -Orada bize benzeyen biri var. O kimdir?  Baba iç çekerek cevap verir: -Ah balam. Asıl ocağımızı söndüren o bize benzeyip de bizden olmayandır. Sürünün köpeğidir.  Ondan uzak dur."

3 yorum yapılmış
 • Birol
  16 Şubat 2020 • 09:22
  Kurt hırsızlık yapar,köpek sadıktır koruyucudur canı pahasına hem çobanı hem sürüyü korur. Hırsızları da bulduğu yerde parçalar. Demokrasinin Cumhuriyetin Atatürk' un köpeği olmaktan onur duyuyorum.
 • Hrszvar
  16 Şubat 2020 • 10:36
  Kurt olup hırsız olmaktansa, köpek olup bekçi olmayı kabul ederim.
 • Zfr
  16 Şubat 2020 • 23:10
  Kazan her zamanki gibi kayniyo dibi ne zaman yanar bilmem
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.