VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

PAZAR ESNAFINA SICAK İKRAM

20 Şubat 2020

................................

Özgür Bolu Gazetesi olarak, geçtiğimiz günlerde pazar esnafıyla sohbet etmiştik. Esnaf soğuktan şikayetçi olduklarını ve ısıtma sistemi istediklerini dile getirmiştik. Bolu Belediyesi bugün Kalıcı Konutlar Pazaryeri ve Beşkavaklar Mahallesi pazaryerinde satış yapan esnaflara ve alışveriş yapan vatandaşlara sıcak çorba ikram edildi.

Bolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren ‘Sosyal Hizmet Aracı’ Kalıcı Konutlar ve Beşkavaklar Mahallesi pazaryerlerinde satış yapan esnaflara ve alışveriş yapan vatandaşlara sıcak çorba ikramında bulundu. Sabahın erken ve soğuk saatlerinde pazar yerinde tezgah açan esnafların ve alışveriş için gelen vatandaşların içini ışıtan uygulama her gün başka bir semt pazarında devam edecek.

"BİZLER HER ZAMAN ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ"

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın şehir dışında olmasından dolayı pazaryerlerinde vatandaşlara ikramda bulunan ve Başkan Tanju Özcan’ın selamını ileten Bolu Belediye Başkan Yardımcısı Rasim Özdemir, “Havaların soğuk olması sebebiyle semt pazarlarımızda hizmet eden esnaflarımızın ve alışveriş için gelen vatandaşlarımızın içinin ısınması için kendilerine sıcak çorba ikramında bulunuyoruz ve onlarla sohbet etme imkanı buluyoruz. Bu sayede ayrıca esnafımızın sıkıntılarını yerinde görüyor ve çözüm için hızla adımları atıyoruz. Bugün Kalıcı Konutlar Pazaryeri ve Beşkavaklar Mahallesi Pazaryerindeydik yarın da Karaçayır ve Sağlık Mahallesi’nde olacağız. Bu uygulamaya her gün farklı bir pazaryerinde devam edeceğiz. Bizler esnafımızın ve vatandaşımızın her zaman yanındayız” dedi.

 • PAZAR ESNAFINA SICAK İKRAM
 • PAZAR ESNAFINA SICAK İKRAM
 • PAZAR ESNAFINA SICAK İKRAM
 • PAZAR ESNAFINA SICAK İKRAM
 • PAZAR ESNAFINA SICAK İKRAM
2 yorum yapılmış
 • Kenanata
  21 Şubat 2020 • 08:26
  Birakin bosverin kacinci yuzyildayiz pazarmi kaldi alayi pahali marketlerin gozunu seveyim ben be heyy
 • brahim
  21 Şubat 2020 • 22:12
  İşiniz gücünüz riv riv riv.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.