VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

DAVUTOĞLU BOLU'YA GELİYOR

23 Şubat 2020

..........................

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, partisinin Ankara İl Başkanlığı binasının açılışında konuştu. Davutoğlu, 24 Şubat Pazartesi Bolu’da partisinin Kurucular Kurulu üyeleriyle bir araya geleceklerini belirtti.
 
Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu düzenlenen törenle Ankara il Binası açılışını yaptı. Meşrutiyet Caddesi’ndeki il başkanlığı açılışı, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla ile başladı. Törende açıklamalarda bulunan Ahmet Davutoğlu, geçen hafta pazar günü İstanbul il başkanlığını hizmete açtıklarını ifade ederek, “Cemre suya düştüğünde Ankara il binamızı açacağız demiştim. Şimdi il binamızı açıyoruz. Cemre, baharın habercisidir. Gelecek partisi, bahar habercisidir.” diye konuştu.
 
Birinci Meclis gibi kapsamlı, temsil gücü en yüksek kurucular kurulunu oluşturduklarını belirten Davutoğlu, yaklaşık 2 ayda 36 il başkanını atadıklarını, diğer il başkanlarını da 1 ayda atayacaklarını ifade etti. Ayrıca Davutoğlu, pazartesi günü Bolu’da partisinin Kurucular Kurulu üyeleriyle bir araya geleceklerini vurgulayarak, “Sonra da bütün siyasi partilerden randevu talebinde bulunacağız.” dedi.
1 yorum yapılmış
  • memett
    24 Şubat 2020 • 16:12
    cehennem ol git başka yerde eşelen BOLU ya bulaşma
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

  • 70 BİN MAHKUMA EVDE HAPİS
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.