VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

"TÜRKİYE BU SALDIRININ HESABINI SORACAKTIR"

28 Şubat 2020

...........................................................

İdlib’de bulunan Türk Askerlerine yönelik rejim kuvvetlerinin yapmış olduğu hava saldırısında 33 askerimiz şehit oldu. Ülkemizi yasa boğan bu elim olay sonrası AK Parti Bolu Teşkilatı daha önceden planladığı toplantı ve organizasyonlarını iptal etti.

AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, hafta sonu Gerede'de gerçekleştirilecek kongrenin iptal olduğunu duyurdu.

Doğanay yayınladığı yazılı açıklamada, “Türkiye’nin milli güvenliğini sağlamak, Suriye’de insani bölge oluşturarak göç dalgalarını önlemek ve aynı zamanda ülkemizin bütünlüğüne kastetmiş terör örgütlerine geçit vermemek için İdlib’de görevli kahraman askerlerimize yönelik hain saldırı milletimizi derinden üzmüştür. Bu saldırıda şehit düşen 33 kahraman askerimize Allah’tan rahmet, milletimize en kalbi duygularımla başsağlığı diliyorum. Yaralı askerlerimize Yüce Rabbim’den şifa diliyorum. İdlib’de meydana gelen bu alçak saldırı nedeniyle AK Parti Genel Merkez kararıyla ilimizdeki bütün parti ve belediye etkinlik ve programlar iptal edilmiştir. Bu karara bugün gerçekleştireceğimiz 28 Şubat Post-Modern Darbesi 23.yıldönümü ile ilgili basın açıklaması ve hafta sonu gerçekleşecek Gerede ilçe kongremiz de dahildir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti bu kalleş saldırının hesabını en ağır şekilde sormaktadır ve sormaya devam edecektir" ifadelerini kullandı.

2 yorum yapılmış
  • Bolulu
    28 Şubat 2020 • 12:28
    Allah şaşkına bırakın ya ABD askeri Suriye rejim gücüyle tartışıyor şehit ölüm yoz sözlü tartışma ABD o bölgeyi vurup ezip geçiyor biz laf icraat yok süre ver mutabakat de icrat göstermelik yeter piyadeyi sökün mısakı miliye geçelim halkı aldatmayin internet erişimini açın YETERRR!!
  • Aziz
    28 Şubat 2020 • 15:29
    Utanmazlar
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.