VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA BUGÜN VEFAT EDENLER, 22 MAYIS CUMA

22 Mayıs 2020

.................................................................

1-Ulumescit Muratlar Köyü halkından, Merhum Günaydın ve Huriye ARTAN’ın oğlu, Merve ARTAN’ın eşi, Fatma Nisa ARTAN’ın babası, Emine KARABEŞEOĞLU, Filiz UYSAL, Yasemin ÇINAR’ın kardeşleri; UĞUR ARTAN, Hakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün saat 12:00 de Muratlar Köyü mezarlığına defnedilecektir.

2-Tekke Bozarmut Köyü halkından, Durmuş ve Firdevs ÖZER’in oğlu, Emine ÖZER’in eşi, Şenol, Elif ve Esra ÖZER’in babaları, Nezaket ÇELİK, Ayşe MUTLUAY, Makbule ACAR, Ali ve Mevlüt ÖZER’in kardeşleri; MUSTAFA ÖZER, Hakkın rahmetine kavuşmuştur.  Cenazesi bugün saat 15:00 de Tekke Bozarmut Köyü mezarlığına defnedilecektir.

3-Alpağut Mahallesi halkından, Necdet GÖREN’in kardeşi, Mehmet BAŞARAN’ın eşi, Özlem BAŞARAN İLHAN’ın annesi, Serkan İLHAN’ın kayınvalidesi; EMİNE BAŞARANHakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün saat 14:00 de Paşaköy mahalle mezarlığına defnedilecektir.

4-Kız Meslek Lisesi emekli memurlarından, Merhum Recep ERDOĞAN’ın eşi, İmam Hatip Lisesi emekli öğretmenlerinden Mevlüt ERDOĞAN, Orhan ERDOĞAN, Dilek ÖZTÜRK’ün anneleri, Necla ve Sevgi ERDOĞAN, Adnan ÖZTÜRK’ün kayınvalideleri; EMİNE ERDOĞANHakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün saat 12:00 de Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

 

1 yorum yapılmış
  • AHMETGVEN
    23 Mayıs 2020 • 03:48
    Allah rahmet eylesin mekanın cennet olsun güzel insan
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.