VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

VALİ ÜMİT KÖTÜ HABER VERDİ

25 Mayıs 2020

.................................

Bolu Valisi Ahmet Ümit, korona virüs salgınında ilimizdeki son durumu paylaştı. Ümit, ““İlimiz, pandemi ile mücadele noktasında çok iyi ama sıfır risk değil. Ciddi risk var. Dün yine testler yapıldı. Yine pozitif vakalar tespit edildi ama bunlar kontrolümüz altında.” dedi.

Bolu Valisi Ahmet Ümit, ilimizde tespit edilen korona virüs vakaları ve alınan tedbirlere ilişkin önemli bilgiler verdi. Vali Ahmet Ümit, korona virüs salgını sürecinde alınan önlemlere vatandaşların mutlak surette riayet etmesi gerektiği ve üç temel unsurun unutulmaması gerektiğini de vurguladı.

“PANDEMİ İLE MÜCADELEDE ÇOK İYİYİZ AMA SIFIR RİSK DEĞİL”

Bolu Valisi Ahmet Ümit, yapılan testlerde korona virüs tespit edilen vatandaşlar olduğun altını çizerek, “İlimiz, pandemi ile mücadele noktasında çok iyi ama sıfır risk değil. Ciddi risk var. Dün yine testler yapıldı. Yine pozitif vakalar tespit edildi ama bunlar kontrolümüz altında. Şansımız ve avantajımız bu. Tamamen kontrolümüz altında. Kontrolümüzden çıkmaması için tedbirlerin tam olarak uygulanması büyük önem arz ediyor. Üç temel şart var; maske kullanımız, sosyal mesafe ve hijyen kuralları. Bu üç unsura mutlaka uymamız gerekiyor. Sokağa çıkma kısıtlamasının temelinde de sosyal izolasyona uyulması ve sağlıklı bir şekilde yarınlara ulaşabilme niyetimiz, amacımız var. Her zaman olduğu gibi vatandaşlarımız güzel bir şekilde uyum sağlıyorlar. Vatandaşlarımız çok ciddi şekilde bu tedbirlere uyuyorlar ve uymaya gayret ediyorlar. Bu hassasiyetleri, güzel uyumları ve algıları dolayısıyla ben vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. aynı zamanda bu tedbirleri uygulayan her zaman ifade ettiğimiz gibi sağlık teşkilatımıza , güvenlik kuvvetlerimize gerek jandarma gerek emniyet gerekse özel güvenlik kuvvetlerimize de teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

2 yorum yapılmış
  • AslanKaraday
    26 Mayıs 2020 • 10:19
    Özel güvenlik kuvvetleri de ne oluyor
  • Vatanda
    26 Mayıs 2020 • 17:40
    Sayın valim özel güvenlik kuvvetleri nedir jöh yada pöh mü? Bekçi polis jandarma kolluk kuvvetleridir. Ayrıca sıfır risk zaten yok tüm dünya için geçerli bu. Grip nasıl tamamen kaybolmuyorsa koronada aynı..
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.