VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BAŞKAN ÖZCAN VATANDAŞLARI DİNLEDİ

25 Mayıs 2020

.........................................

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan Karaçayır Mahallesi’nde yürüyüş yaptığı sokaklarda mahalle sakinlerinin bayramlarını kutlayıp, ihtiyaçlarını sordu.

4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması altına geçen Ramazan Bayramın 1. günü 14.00 ile 20.00 saatleri arasında sokağa çıkma izni olan 65 yaş üstü vatandaşlar ile görev başında olan görevlilerin Ramazan Bayramı’nı kutlayan Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, bayramın ikinci gününde de Karaçayır Mahallesi’ndeki vatandaşlarla bayramlaştı.

SOKAKLARDA YÜRÜYÜŞ YAPIP VATANDAŞLARIN BAYRAMINI KUTLADI

Mahalledeki bazı sokakları yürüyerek dolaşan Belediye Başkanı Tanju Özcan, sokağa çıkma kısıtlamasına uyan ve kendisini evlerinin pencerelerinde karşılayan vatandaşların bayramlarını kutlayıp, ihtiyaçlarının olup olmadığını sordu. Başkan Özcan’ı karşılarında gördükleri için büyük mutluluk yaşayan vatandaşlar Başkan Özcan’a teşekkür edip bayramlarını kutlarken, Başkan Özcan kendisine iletilen taleplerle ilgili yanındaki personellere ihtiyaçların karşılanması talimatı verdi.

1 yorum yapılmış
  • hakan
    28 Mayıs 2020 • 22:26
    Başka bir icraat yok. yazık oldu boluya şimdi vatandaşı dinleyin edebiyat yapın ama iş yapmayın zira iş yapabilmek te marifete tabidir.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.