VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

AKSA ABONELERİNE FATURALARINI GÖNDERDİ

4 Haziran 2020

...........................................................

Bolu’da doğalgaz dağıtım firması olan AKSA  abonelerine son faturalarını gönderdi.  AKSA faturaların yanına bir de mektup koydu.

AKSA tarafından gönderilen mesajda, “1 Temmuz 2020 tarihi itibariyle gecikmiş borçlarınızın ödenmemiş olması halinde gaz arzınız durdurulacaktır. 90 günün üzerindeki borçlar için sözleşmeniz fesih edilerek icra takibi başlatılacaktır” ifadeleri kullanıldı.

Yeni normalleşme sürecinin başlamasıyla birlikte ilimiz doğalgaz dağıtım firması AKSA abonelerine faturaları hemen ulaştırdı. Aksa faturalarla birlikte abonelere bir yazı da gönderdi.

AKSA’NIN FATURLARLA BİRLİKTE GÖNDERDİĞİ O YAZI

“Sayın Abonemiz,

Kovid-19 Korona virüs salgını sürecinde geçici olarak durdurulan borçtan gaz kesme işlemleri, Normalleşme süreci kapsamında 1 Temmuz 2020 itibariyle yeniden başlatılacaktır. 1 Temmuz 2020 tarihi itibariyle gecikmiş borçlarınızın ödenmemiş olması halinde gaz arzınız durdurulacaktır. 90 günün üzerindeki borçlar için sözleşmeniz fesih edilerek icra takibi başlatılacaktır.

Vadesi geçmiş borçlarınızın 30 Haziran 2020 tarihine kadar yasal gecikme faizi ile birlikte ödenmesi gerekmektedir. Yasal Gecikme faizi bedeli geçen gün sayısına göre hesaplandığından, ödemelerinizi 30 Haziran 2020 tarihinden daha önce yapmanız gecikme bedelinin artmasını önleyecektir.

Ödemelerinizi anlaşmalı bankaların şube veya online işlem kanallarından, anlaşmalı ödeme kuruluşlarından veya şubelerimizden yapabilirsiniz. Konu hakkında detaylı bilgi almak için 44 44 187 çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz.

Saygılarımızla”

 • AKSA ABONELERİNE FATURALARINI GÖNDERDİ
2 yorum yapılmış
 • Ugur
  4 Haziran 2020 • 00:43
  Gerede de bize 1 hafta önce bıraktılar kesme faturalarını ilimizde yine insaflı davranmışlar 1 temmuzda baslayacaz kesmeye diyor
 • zgur
  4 Haziran 2020 • 20:27
  Şu krizde her ayın 25 ile 30 da gelen faturalar 5 ayda 16 da kesiyolar yer cikinlar mahallesi boyle firimalar olduktan sonra daha çok ödeme yaparız biz nasıl olsa enayiler var birde üste çıkarlar
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.