VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA BUGÜN VEFAT EDENLER, 4 HAZİRAN PERŞEMBE

4 Haziran 2020

.........................................................

1-Doğancı Köyü halkından, Bolu Valiliğinden emekli, İsmail ÖZKAN’ın kardeşi, Doğancı Köyü Muhtarı, Ayhan ÖZKAN’ın ağabeyi, Sevim ÖZKAN’ın eşi; METİN ÖZKAN, Hakkkın rahmetine kavuşmuştur.  Cenazesi bugün saat 14:00 de Doğancı Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

2-Sazakkınık Köyü halkından, Mediha ve Mahir ÇİLOĞLU’nun oğlu, Güler ÇİLOĞLU’nun eşi, Emine, Esra, Cumhur Efe’nin babaları, İsmail ÇİLOĞLU’nun kardeşi; İLHAMİ ÇİLOĞLUHakkkın rahmetine kavuşmuştur.  Cenazesi bugün saat 11:00 de Sazakkınık Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

3-Kıbrısçık İlçesi Deveören Köyü halkından, Milta OFLAS’ın eşi, Yücel, Ramazan, Ömer, Bülent, Soner, Doğan OFLAS’ın babaları Bolu Belediyesinden emekli; YAKUP OFLASHakkkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Kıbrısçık Deveören Köyü Caminde kılınacak, ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.Saat 15:00 de Aktaş Cami önünden araç kaldırılacaktır.

4-Topardıç Köyü halkından; İSMAİL GÜNEŞHakkkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün saat 14:00 de köy mezarlığına defnedilecektir.

5-Tekke Işıklar Köyü halkından; ŞERİFE TÜRK, Hakkkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Tekke Işıklar Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

6-Sağlık Mahallesi halkından; NAZIR ADA, Hakkkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün saat 11:00 de Şehitler Mezarlığına defnedilecektir.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.