VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA BUGÜN VEFAT EDENLER, 5 HAZİRAN CUMA

5 Haziran 2020

.......................................................................

1-Büyük Cami esnaflarından, Cengiz, Caner, Nergis ve Ayşe’nin babaları, Bedir BİLEN’in eşi, Yukarı Çarşı esnaflarından, Kahveci; CEMİL BİLEN, Hakkın rahmetine kavuşmuştur.  Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Yenicepınar Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

2-Seyit Mahallesi halkından, İsmail TUNA, Muazzez ÇİFTÇİOĞLU, Şükran CAMCI’nın babaları, Şaziye TUNA’nın eşi, Kazım TUNA, Huriye, Emine, Mükerrem, Muammer’in kardeşleri, Devlet Su İşlerinden emekli; ŞERAFETTİN TUNA, Hakkın rahmetine kavuşmuştur.  Cenazesi bugün Cuma namazından sonra Seyit Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

3-Seben İlçesi Tazılar Köyü halkından, Karacasu Orüs Fabrikasından emekli Ayşe GÜMÜŞ’ün eşi, Satılmış GÜMÜŞ ve Nurcan DEMİRTAŞ’ın babaları, Bülent DEMİRTAŞ’ın kayınpederi, Emine, Zeynep ve Yağız Berke’nin dedeleri; SAİT GÜMÜŞHakkın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Mesciler Köyü Akdede Caminde kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra Karacasu Mezarlığına defnedilecektir.

4-Yeniçağ İlçesi halkından; İHSAN SEVİMHakkın rahmetine kavuşmuştur.  Cenazesi bugün Yeniçağ Merkez Caminde kılınacak, Cuma ve cenaze namazından sonra İlçe mezarlığına defnedilecektir.

2 yorum yapılmış
  • aal
    6 Haziran 2020 • 07:47
    hepsinede allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun yeniçağdan ihsan abiyi iyi tanırım çok temiz sakin mütevazi dürüst bir saygıdeğer bir insandı allah rahmet eylesin kendisini
  • Mhendekiolu
    6 Haziran 2020 • 08:06
    Yeniçağanın sevilen simalarından değerli dürüst ve efendi kişiliği ile gurur duyduğum evlatlarımın dedeleri olduğu için çok sevindiğim kayınpederim İHSAN SEVİM i hiç unutmayacağız ALLAH rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.