VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

GÖLCÜK'TE TOPLU ETKİNLİK YAPILABİLECEK Mİ?

5 Haziran 2020

..................................

Bolu Belediyespor Başkanı Sinan Barut, Gölcük Tabiat Parkı’nda yaptığı açıklamada, 1 Haziran’da ziyaretçi girişine açılan Gölcük’te şuan için kır düğünleri ve toplu organizasyonların yapılmayacağını ifade etti.

Bolu Belediyespor Başkanı Sinan Barut, normalleşme adımları ile birlikte 1 Haziran’da, ziyaretçi girişine yeniden açılan Gölcük Tabiat Parkı’nda, basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Barut, ilk etapta, Gölcük Tabiat Parkı’nda kır düğünü ya da toplu etkinliklerin yapılmayacağını söyledi.

“ŞUANDA HERHANGİ BİR ŞEKİLDE TOPLU ETKİNLİĞİMİZ OLMAYACAKTIR”

Barut, Gölcük’te kır düğünleri ve toplu organizasyonların yapılıp yapılmayacağına ilişkin soruya şu şekilde cevap verdi: “Gölcük’te kır düğünü yapıp, diğer insanları çok fazla riske atmak doğru değil. Gölcük’te bir kır düğünü ya da toplu etkinlik yapacaksınız, katılanların dışında buraya piknik için gelenlerin de sağlığını sıkıntıya sokmamız mümkün değil. Onun için şuanda, herhangi bir şekilde toplu etkinliğimiz olmayacaktır.

“BİRLİKTE GELEN GRUPLARIN AYNI MASADA OTURMALARIN HERHANGİ BİR ENGEL YOKTUR”

Bireysel ya da küçük gruplar halinde gelen insanlar da burada istediği gibi gezeceklerdir. Beraber oturmalarında herhangi bir engel yoktur. Restoranlar ve otellerde bile birkaç aile birlikte gelmişseniz, aynı masada birlikte oturabiliyorsunuz ama diğer insanlarla olan mesafeye, herkes bir şekilde saygı göstercektir.”

Haber: Köroğlu Gazetesi

1 yorum yapılmış
  • BOLULU
    9 Haziran 2020 • 08:51
    ilk önce giriş üçlerini ayarlayın sonra tuvaletleri ayarlayın tuvaletler yetersiz insanlar tuvalet kuyruğu bekliyor ve temizlik gerekiyor.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.