VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA BUGÜN VEFAT EDENLER, 26 EKİM PAZARTESİ

26 Ekim 2020

.....................................

 

1-Tabaklar Mahallesi halkından, Hayretttin ve Huriye İŞTER’in kızı, Akif ALTUN’un eşi, Ela ALTUN’un annesi, Hakan İŞTER ve Hüseyin ÇIRAK’ın yeğeni;ELİF İŞTER ALTUN Hakkın rahmetine kavuşmuştur.Cenazesi bugün saat 13:30 da Çığırtkanlar Mezarlığına defnedilecektir.

2-Avşar Köyü Fakılar Mahallesi halkından, Merhum ŞABAN ve Merhume Hanife BİLGİ’nin oğlu, Zeyneti DEMİR, Osman ve Hayrettin BİLGİ’nin kardeşleri, Döndü BİLGİ’nin eşi, Bayram, Sefer, Seher BİLGİ’nin babaları;KAZIM BİLGİ Hakkın rahmetine kavuşmuştur.Cenazesi bugün saat 17:00 da Avşar Köyü Fakılar Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

3-Dörtdivan ilçesi, Doğancılar Köyü halkından;CEMİL BENDERELİOĞLU Hakkın rahmetine kavuşmuştur.Cenazesi bugün saat 11:00 da Doğancılar Köyü Mezarlığına defnedilecektir.

4-Düzce Kaynaşlı ilçesi Tavak köyü halkından;ATA ALTUNDAL Hakkın rahmetine kavuşmuştur.Cenazesi bugün köy mezarlığına defnedilecektir.

5-Ankara Kızılcahamam ilçesi halkından;FATMA ÇAKIR Hakkın rahmetine kavuşmuştur.Cenazesi bugün ilçe mezarlığına defnedilecektir.

6-Kaynaşlı ilçesi Dipsizgöl Köyü Bakacak Mahallesi halkından;AYŞE ÇAKIR Hakkın rahmetine kavuşmuştur.Cenazesi bugün saat 11:30 da Bakacak Mahallesi Mezarlığına defnedilecektir.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.