VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

"MAĞDUR VATANDAŞLARIN YANINDAYIZ"

26 Ekim 2020

..............................

Ak Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay, yangın felaketi yaşanan Kuzfındık köyüne giderek incelemelerde bulundu. Nurettin Doğanay, “Kuzfındıklı hemşehrilerimize geçmiş olsun dileklerimi tekrarlıyor ve Rabbimden ülkemizi ve şehrimizi bu tür felaketlerden esirgemesini temenni ediyorum” dedi.

Bolu Kuzfındık köyünde, bir evin bacasında başlayan ve çevresindeki evlere sıçrayarak 14 evin kül olmasına neden olan yangının kontrol altına alındı. Ak Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay bölgeye giderek incelemelerde bulundu. Doğanay, “Kuzfındık Köyümüzde 14 evin tamamen kullanılmaz hale geldiği ve birçok hayvanın da telef olduğu yangın felaketinde can kaybı yaşanmamış olması, çok şükür ki tesellimiz oldu. Yangının ilk başladığı andan itibaren kısa sürede Köye intikal ederek, tüm gücüyle yangının bir an önce kontrol alınması başarısı gösteren ekiplerimize teşekkür ederken, yaraların en kısa zamanda da Devletimiz tarafından sarılacağından kimsenin şüphesi olamamalıdır. Kuzfındıklı Hemşehrilerimize geçmiş olsun dileklerimi tekrarlıyor ve Rabbimden ülkemizi ve şehrimizi bu tür felaketlerden esirgemesini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

  • "MAĞDUR VATANDAŞLARIN YANINDAYIZ"
  • "MAĞDUR VATANDAŞLARIN YANINDAYIZ"
  • "MAĞDUR VATANDAŞLARIN YANINDAYIZ"
1 yorum yapılmış
  • Niyazi
    27 Ekim 2020 • 17:10
    Yetkili söz verdiyse kaynak musluğu elindeyse başka yerde macera aramaya gerek Yok yangında zarar görenlere geçmiş olsun
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.