Reklamı geç
VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

"BİZE OLAN GÜVENİ BOŞA ÇIKARMAYACAĞIZ"

18 Kasım 2020

.............................................

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu İl Kongresinin ardından tekrar il başkanlığına seçilen Cihan Başaran, Bolu Adliyesine giderek mazbatasını il seçim kurulundan aldı. Başaran; “Yeni bir döneme başlıyoruz. Çalışmalarımız da her zaman yenilikçi ve gelişime açık bir siyaseti benimsedik. Yeni dönemde Bolu’nun bize olan güvenleri ve inançlarını boşa çıkarmayacağız” dedi.

 Geçtiğimiz haftalarda Milliyetçi Hareket Partisi 13. Olağan İl Kongresi gerçekleşmişti. Tek adayla gidilen seçimde güven tazeleyerek MHP Bolu il Başkanlığının 13. Olağan kongresinde tekrar seçilen Cihan Başaran yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Bolu Adliyesi İl Seçim Kuruluna gelerek beraberindeki yönetim kurulu üyeleri mazbatalarını aldılar.

“Bolu’muza hayırlı olsun”

Mazbatasını aldıktan sonra paylaşımda bulunan MHP Bolu İl Başkanı Cihan Başaran; “ Bugün mazbatamızı seçim kurulumuzdan aldık. Yeni bir döneme başlıyoruz. Geçen dönem göreve atandığımızda Bolu’ya yeni bir ses, yeni bir nefes olmaya çalıştık. Büyük başarılara imza attık. Çalışmalarımız da her zaman yenilikçi ve gelişime açık bir siyaseti benimsedik.

“Nerede kalmıştık”

Başaran, yeni dönemde projelerin olacağına işaret ederek, “Nerede kalmıştık” deyip, yeni dönemin projelerini ve stratejilerini belirleyeceğiz. Birbirinden değerli il, ilçe ve belde başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimizle, Ülkü Ocakları başkanlarımız ve yönetim kurulu üyelerimizle, kadın kolları teşkilatımız, belediye başkanlarımız, belediye meclis üyelerimiz ve il genel meclis üyelerimizle, teşkilat üyelerimiz ve üç hilale gönül vermiş her kardeşimizle yeni dönemin çalışmalarını başlatacağız. Bolu’nun bize olan güvenleri ve inançlarını boşa çıkarmayacağız.

“Bütün çabamız daha mutlu ve yaşanabilir bir”

Bolu için Parti politikamız; “Önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben” görüşüne dayanır. Yerel siyasette ise MHP Bolu İl Başkanlığı olarak bizim çabamız ve hedefimiz “ önce Bolu ve Bolu’da yaşayan milletim” olacaktır. Bütün çabamız Bolu’nun gelişip büyümesi ve zenginleşmesi olacaktır. Hepimizin ortak paydası ve sevdası daha mutlu ve yaşanabilir bir Bolu’yu inşa edebilmektir” diye konuştu.

Haber: Aslı Alkış

2 yorum yapılmış
  • lhamiAltay
    19 Kasım 2020 • 01:39
    Hayırlı olsun Başkanım başarıların devamını dilerim
  • yahyailolu
    19 Kasım 2020 • 15:33
    cihan ağabey başarı diliyorum ve başarılarının devamını diliyorum hayırlı uğurlu olsun yolun açık olsun
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.