VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

Tanju Özcan fena gaza geldi...

2 Şubat 2012

CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Gerede’de bir grup deri sanayi işçisiyle bir araya geldi. Özcan, ...

CHP Bolu Milletvekili Tanju Özcan, Gerede’de bir grup deri sanayi işçisiyle bir araya geldi. Özcan, işçilere, “İşçiye dönük bu baskı devam ederse en az 50 milletvekili ile Gerede’ye geleceğim. 50 Milletvekilinin bir araya gelip Gerede’ye gelmesi bütün Türkiye’nin en önemli olayı olur” dedi ve yine büyük konuştu.

Arasta bölgesindeki bir kahvehanede deri sanayi işçileriyle bir araya gelen Tanju Özcan, “Burada işçiye bu olaydan dolayı birileri baskı yapmaya kalkarsa işçiye dönük bu baskı devam ederse en az 50 milletvekili ile Gerede’ye geleceğim. 50 Milletvekilinin bir araya gelip Gerede’ye gelmesi bütün Türkiye’nin en önemli olayı olur. Bunu yaparım. Bütün Türkiye’nin dikkatinin buraya çekilmesini sağlarım. İşi o noktaya kimse getirmesinler. Fehmi bey de getirmesin” şeklinde konuştu.   

“50 VEKİLLE GELİRİM”

Tanju Özcan, “Bu konuda birazcık daha adım atabilirsek şu birkaç günlük iş bırakmanızın, coplanmanızın karşılığını en azından kısmen hakkınızı biraz daha hak alarak ‘Buna da değdi’ deriz. İleriye dönük bir şey olur. Yapılan eylemlere öncülük edenlerin işyerlerine alınmaması gibi bir baskı olursa en kötü ihtimalle 50 milletvekilini Gerede’ye getiririm. Onu yapan işyerinin kapısında da bütün ulusal basının bulunduğu bir ortamda 50 milletvekilinin kapısına dayanmasını Gerede’nin Belediye Başkanı bunu göze alıyorsa bunu yapsın” diye konuştu. 

1 yorum yapılmış
  • ali
    4 Şubat 2012 • 22:00
    Çocukluktan tanırım vekilimi kafasına koyduğu işi bitirmeden rahat etmez ve dediğinide yapar
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.