VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BAŞKAN DOSTLARINI UNUTMADI

7 Temmuz 2014

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz her hafta hasta vatandaşları ziyaret ederek  moral vermeye devam ediyor. Başkan ...

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz her hafta hasta vatandaşları ziyaret ederek  moral vermeye devam ediyor. Başkan Yılmaz, bir süre önce rahatsızlık geçiren Bolu Kültür Sağlık Turizm Derneği Kurucu Başkanı MHP'li Raif Yavuz'u ve Bolu Barosu eski başkanlarından CHP'li eski Bolu Belediye Meclis Üyesi Yener Bandakçıoğlu'nu evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Yılmaz ile Bandakçıoğlu geçtiğimiz dönem belediye meclisinde zaman zaman karşı karşıya gelmişlerdi.

Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin İka ve Belediye Meclis üyeleri Ayşe Betül Sağlık ve Arzu Aydın ile birlikte geçtiğimiz günlerde geçirdiği bir rahatsızlık sonucu evinde hasta yatan Bolu Kültür Sağlık, Turizm Derneği Kurucu Başkanı ve köşe yazarı Raif Yavuz'u ziyaret ederek ailesinden hastalığı ile ilgili bilgi aldı ve Yavuz'a sağlıklı uzun ömürler dileğinde bulundu.

KADİM DOSTUNU DA UNUTMADI

Raif Yavuz'dan sonra Başkan Yılmaz, başarılı bir ameliyatla kalbine stand takılan Bolu Barosu eski başkanlarından, Bolu'nun sevilen avukatı ve köşe yazarı Yener Bandakçıoğlu'nu evinde ziyaret ederek hastalığı ile ilgili eşi Aygün Bandakçıoğlu'ndan bilgi aldı. Bandakçıoğlu, çiftine geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Yılmaz, 'Bolu'nun Yener abisine' sağlıklı uzun ömürler diledi. Tedavi sürecinin ardından evinde dinlenmeye başladığını belirten Yener Bandakçıoğlu "Belediye Başkanımıza ve ekibine nazik ziyareti için çok teşekkür ediyorum" dedi.

Başkan Yılmaz sık sık hasta ziyaretlerinde bulunduğunu belirterek, "Bizler halkımızın derdiyle dertlenen bir anlayış içindeyiz. Vatandaşımızın sevincine de üzüntüsüne de ortak olmaya devam edeceğiz' dedi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.