VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA BUGÜN VEFAT EDENLER (27 ŞUBAT CUMA)

27 Şubat 2015

1- Sümer Mahallesi halkından Hacı İsmail GÜLEÇ'in eşi, Murat GÜLEÇ, Şeref ARSLAN ve Leyla Nurhayat ÖZKAN'ın anneleri, Emine GÜLEÇ, Cevat ARSLAN ve Ahmet ÖZKAN'ın kayınvalidesi, İbrahim Sefa, İsmail, Sinem, Sinan,Ferhat ve Feyza'nın anneannesi; Ayşe GÜLEÇ

Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Sümer Mahallesi Camii'nde kılınacak cuma ve cenaze namazından sonra Gövem Köyü Hanyeri Mezarlığı'na defnedilecektir.

 2- Merhum Marka Dereli Hatip Hasan AYDEMİR'in kızı, Merhum Ünal, Fatih ve Mualla YENİCE'nin anneleri, Mustafa GÜNDÜZ'ün eşi; Hayriye GÜNDÜZ Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazsi bugün Borazanlar Mahalle Camii'nde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra Gölköy Mezarlığı'na defnedilecektir.

3- Mengen Nazırlar Köyü Bekirler Mahallesi halkından Bitgöz Mehmet ÖZDEN´in eşi, Kaymakamlık personeli Gürol TUNA´nın anneannesi; Ayşe ÖZDEN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Kadısusuz Köyü Camii'nde kılınacak Cuma ve cenaze namazından sonra Bekirler Mahallesi Mezarlığı'na defnedilecektir. 

 4- Mengen Kavacık Köyü Gökmenoğlu Mahallesi halkından; Cemalettin BİLGİN Hak'kın rahmetine kavuşmuştur. Cenazesi bugün Kavacık Köyü Camiinde kılınacak ikindi ve cenaze namazından sonra köy mezarlığına defnedilecektir.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Diger Vefat Haberleri

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-37 BOLU   Tel: 0374 218 05 03
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.