VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

HİGHWAY'DE YENİ YÖNETİM KADROSU BELLİ OLDU...

18 Kasım 2014

Bolu Dağı A.Ş. Genel Müdürü Hasan Umur’un görevinden ayrılarak Kayseri’de bulunan Simfer firmasına genel müdür ...

Bolu Dağı A.Ş. Genel Müdürü Hasan Umur’un görevinden ayrılarak Kayseri’de bulunan Simfer firmasına genel müdür olarak gitmesinin ardından, şirketin yeni yönetim kadrosu belli oldu. Bolu Dağı A.Ş. İç Denetmen ve İstasyonlar Koordinatörlüğü görevini yürüten Necati Durukan genel müdürlük görevine atandı. Genel Müdür Yardımcılığı'na ise Teknik Müdür olarak görev yapan Erdem Kök getirildi.

Bolu Dağı A.Ş. Yönetim Kurulu toplantısı sonrasında kurumun İç Denetmen ve İstasyonlar Koordinatörlüğü görevini yürüten Necati Durukan Genel Müdürlük görevine atandı. Daha önce Bolu Dağı A.Ş.’de Teknik Müdürlük görevini yürüten Erdem Kök ise Genel Müdür Yardımcısı olarak yeniden görevlendirildi.

NECATİ DURUKAN KİMDİR?

1960 yılında Mudurnu’da doğan Necati Durukan Marmara Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur. 1994 yılında Mali Müşavir oldu. Profesyonel iş hayatına Mudurnu Tavukçuluk A.Ş.’de başlayan Durukan, 21 yıl bu işletmede üst düzey yöneticilik görevini yürüttü. Nisan 2012 tarihinden itibaren Boludağı A.Ş.’de İç Deneticilik ve İstasyonlar Koordinatörlüğü görevini yürüten Durukan evli ve beş çocuk sahibidir.

ERDEM KÖK KİMDİR?

1971 yılında Bolu’da doğan Erdem Kök ilk, orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladı. İstanbul Teknik Üniversitesi Denizcilik Fakültesi Makine Bölümü mezunudur. 1998 – 2012 yılları arasında Arçelik A.Ş.  Bolu Fabrikasında Üretim ve Ar-Ge Bölümlerinde Uzman olarak çalıştı.2012 yılında Boludağı A.Ş.’de Teknik Müdür olarak göreve başlayan Erdem Kök, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.