VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

AYDIN'DAN BAŞKAN ÖZCAN'A PANKART GÖNDERMESİ

17 Temmuz 2020

...............................

15 Temmuz darbe teşebbüsünün 4'üncü yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen programda konuşan Ak Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın 15 Temmuz Darbe girişiminin 4. Yıl dönümü nedeniyle belediye binasına astırdığı ve ulusal basında da yer alan pankarta yönelik göndermede bulundu. Aydın, “Evet! Mustafa Kemal rahat uyumalıdır. Bir gece nöbete gelmeyenler ile bu vatanı kanıyla canıyla koruyan millet buradadır” dedi.

Ak Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, Vilayet Meydanı’nda 15 Temmuz darbe teşebbüsünün 4'üncü yıl dönümü dolayısıyla düzenlenen programda konuşmada bulundu. Konuşmasın Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın 15 Temmuz Darbe girişiminin 4. Yıl dönümü nedeniyle belediye binasına astırdığı ve ulusal basında da yer alan pankarta yönelik ‘Mustafa Kemal Atatürk rahat uyumalıdır’ diyerek  Başkan Özcan’a göndermede bulunan Milletvekili Aydın,  “Ama tüm bunlara rağmen huzur içinde uyuyamıyorsa sebebi belki de sırf iktidar olmak, seçim kazanmak uğruna teröre destek veren terör yardakçısı Atatürk posterlerine zaafı olan istiklal marşında ayağa kalkmayan partilerle ve daha ilerisi ihanetleri sabitken FETÖ’cü hainlerle iş birliği yapanlar yüzünden olabilir” dedi.

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK RAHAT UYUMALIDIR

Milletvekili Aydın’ın Başkan Özcan’ın astırdığı pankarta yönelik yaptığı göndermede, “Bu millet istiklal savaşında çıplak elle verdiği mücadelenin aynısını 15 Temmuzda göstermiştir. 15 Temmuz milletimizin kökü nerede olursa olsun hangi güce dayanırsa dayansın iradesini hangi güce teslim ederse etsin bu ülkeye ve bu ülkeye ait olmayanlara karşı tarihi bir meydan okumasıdır. Bu meydan okumayı şu veya bu kesim değil hamdolsun milletimizin tamamı yapmıştır. Velhasıl kelam dememiz o ki bizce de Mustafa Kemal Atatürk rahat uyumalıdır. Zira halk plajlara akın etti millet giremedi diyen değil köylüyü milletin efendisi olarak gören iktidar iş başındadır. Evet bizce de rahat uyumalıdır. Medeniyet dediğin tek dişi kalmış canavarlara pandemi sürecinde de görüldüğü üzere insanlık dersi veren hükümet iş başındadır. Evet Mustafa Kemal rahat uyumalıdır. Bir gece nöbete gelmeyenler ile bu vatanı kanıyla canıyla koruyan millet buradadır. Ama tüm bunlara rağmen huzur içinde uyuyamıyorsa sebebi belki de sırf iktidar olmak, seçim kazanmak uğruna teröre destek veren terör yardakçısı Atatürk posterlerine zaafı olan istiklal marşında ayağa kalkmayan partilerle ve daha ilerisi ihanetleri sabitken FETÖ’cü hainlerle iş birliği yapanlar yüzünden olabilir ki onlara gereken cevabı da yine gerektiği vakitte millet vermektedir”  ifadelerini kullandı.

6 yorum yapılmış
 • MustafaGl
  17 Temmuz 2020 • 02:19
  Bu bayan 'ın milletvekili olduğunu daha yeni öğrendim.
 • Itfaiyepersoneli
  17 Temmuz 2020 • 03:08
  Bolu hicbir faydasi olmayan zaat! Ayrica neyse
 • komik
  17 Temmuz 2020 • 04:32
  maalesef hiç inandırıcı değil
 • karalk
  17 Temmuz 2020 • 11:00
  Sizin mensup olduğunuz siyasi parti her fırsatta ATATÜRK ve İNÖNÜ'ye hakaret ederken neden konuşmuyorsunuz!
 • Ouz
  18 Temmuz 2020 • 03:53
  Daha düne kadar fetöyü ağzından düşürmeyen hocaefendiden aşağıya inmeyen kim diye sormazlar mı adama? ne zaman gördünüz duydunuz Tanju özcanın ağzıdan.. Mustafa Kemal Atatürk rahat uyusun Bolu emin ellerde.
 • lhamisezer
  18 Temmuz 2020 • 08:11
  Siz ceplerizde listelerle gezdiğiniz sürece bu millet sesini duyurmak için her yolu dener Bolu akp teşkilatı
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.