VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

"TANJU ÖZCAN AHLAKLI OL, DÜRÜST OL"

2 Şubat 2022

....................

Bolu Belediye Meclis Üyesi ve AK Parti Grup Başkanvekili Uğur Akbay, Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan’ın sözlerine cevap verdi. Akbay Özcan’a “İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız üzerinden şov yapma” dedi.

Bolu Belediye Meclisi'nde ihtiyaç sahibi vatandaşlara yapılacak elektrik ve doğalgaz faturası yardımı ile ilgili gündem maddesi görüşüldü. Bolu Belediye Meclis Üyesi ve AK Parti Grup Başkanvekili Uğur Akbay, “Tanju Özcan ahlaklı ol, dürüst ol” çağrısında bulundu.

“ŞOV MALZEMESİ HALİNE GETİRMEYE ÇALIŞMIŞTIR”

Akbay, Özcan’ı şu sözlerle eleştirdi:

Dün gerçekleştirilen Belediye Meclis toplantısında 2500 ailemize yapılacak elektrik ve doğalgaz fatura desteği ile ilgili gündem maddesi görüşülmüştür.  Meclis gündem maddesi Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan tarafından meclise okunduğunda biz kendisine bu yardımın Plan Bütçe Komisyonu tarafından değerlendirilerek karar verilmesini talep ettik. Komisyon tarafından yapılacak değerlendirmede bu desteğin vatandaşımıza daha sağlıklı, daha fazla aileye daha fazla yardım miktarıyla ulaşarak yapılmasının daha uygun olacağını söyledik. Tanju Özcan bu konuyu bir oldubittiye getirerek böyle hassas bir meseleyi bile şov malzemesi haline getirmeye çalışmıştır. Biz bu konuyu geciktirmeden 3-5 gün içinde değerlendirerek bir sonraki mecliste karara bağlayacak şekilde üzerinde çalışalım dedik. Başkan Özcan yine her zaman alışkın olduğumuz tarzıyla ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın üzerinden bile kendisine pirim yaptıracak bir sonuç çıkartmayı hedeflemiştir. Kendisini ahlaklı olmaya, dürüst olmaya davet ediyoruz. Kendisine çağrıda bulunuyoruz ‘İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız üzerinden şov yapma!’ Bizim mecliste bu konuya çekimser oy vermemizin gerekçesi yapılacak yardımın kapsamını genişletmek ve arttırmak dışında herhangi bir talep değildir.

“TÜRK PSİKİYATRİSTLERİNE EMANET EDİN”

“Dün gerçekleştirilen toplantıda sanki biz bütün bunların hiçbirini söylememişiz gibi bir tutum takınarak bu gün Belediye Başkanı Tanju Özcan Bolu Belediyesi’nin resmi internet sitesinde AK Parti Grubunu karalamaya yönelik bir takım ifade ve açıklamalar yapmıştır. Bırakın ülkemizi, dünyanın neresinde bir mazlum varsa umut olarak gördüğü bir liderin Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın temsilciliğini yaptığı alnı ak, başı dik siyasetin AK Parti’nin neferleriyiz. AK Parti bu güne kadar mazlumun yanında olmuş nerede bir ihtiyaç sahibi vatandaşımız varsa onun yardımına koşmuştur. Mazlumun, garibin, ihtiyaç sahibinin yüzünün güldüğü bir ülke tarihi varsa oda ancak AK Parti’nin içinde bulunduğu dönem içerisinde gerçekleşmiştir. Hal böyleyken, biz vatandaşımıza daha fazla yardım etme arzusundayken, sanki biz bu durumun karşısındaymışız gibi bir algı oluşturmak hangi aklın daha doğrusu hangi akıl tutulmasının sonucudur?  Biz artık Tanju Özcan’ın davranışları üzerinde sağlıklı bir yorum yapabileceğini düşünmüyoruz. Kendisi gidip tedavi olmuyor, ruh sağlığı iyi değil. Bunu defalarca söyledik. Lütfen yakınındaki dostları kolundan tutun tedavisi konusunda yardımcı olun. Türk psikiyatristlerine emanet edin onlar gereğini layıkıyla yaparlar.”

5 yorum yapılmış
 • burakzcan
  2 Şubat 2022 • 14:33
  hadi oradan azını kabul etmeyen fazlasınımı kabul edecek komikler
 • bolulu
  3 Şubat 2022 • 01:22
  ne kadar gereksiz kişiler
 • bolulu
  3 Şubat 2022 • 01:27
  kepce ile kar temizlerken sow yapıyorsun o zaman sende 1000 tane ihtiyac sahibi aileye yardım et senide taktir etsinler uğur akbay bırakın bu işleri
 • Kulturlu
  3 Şubat 2022 • 04:31
  Şov yapan sizsiniz.Yardımı sadece yandaşa yapansınız.Şimdide tutuştunuz.Niye acaba.
 • GEREKBOLULU
  3 Şubat 2022 • 05:03
  ARKADAŞLAR SİZ NASIL SİYASETCİLERSİNİZ, YAPTIĞINIZ SİYASET DEĞİL ADETA TRÜBÜNLERE OYNAMAK, BİRAZ USLUPLARINIZA DİKKAT EDİN, KİŞİLERE SAYGILI OLUN NE DEMEK TANJU BEY RUH HASTASI ONU YAKINLARI TUTUP RUH DOKTORUNA GÖTÜRSÜN SANKİ TANJU BAŞKAN HASTA SİZLERİN RUH SAĞLIĞI YERİNDE ÇOCUK GİBİSİNİZ, BİRAZ TOPLUMA SAYGILI OLUN BIRAK ARTIK KAVGAYI BİRLEŞİN DE BOLU İÇİN, TURKİYE İÇİN NE YAPABİLİRİZİ DÜŞÜNÜN AMA OLMAZ NİYA İKTİDARLA MUHALEFET BİRLEŞİRM
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.