VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

TANJU ÖZCAN 'DAN ZAFER PARTİSİ İDDİALARINA YANIT

19 Temmuz 2022

...............................

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Zafer Partisi'ne geçeceği iddialarını yalanladı. Özcan, "48 yaşındayım şu an 26 yılımı verdim, gidecek başka yerim yok. Burası, CHP benim evim birçok MYK üyesinden daha uzun süredir partiye hizmet eden birisiyim" dedi.

Partisi tarafından kesin ihraç istemiyle Yüksek Disiplin Kurulu'na sevk edilen CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan yazılı savunmasını verdi. Kendisi hakkındaki kararın bir an önce verilmesini istediğini belirten Özcan, Zafer Partisi'ne geçeceği iddiasını da yalanladı. 

"26 YILIMI VERDİM CHP BENİM EVİM"

CHP'den ihracı halinde Zafer Partisi'ne geçeceği yönündeki iddiaları da yalanlayan Tanju Özcan, "Ben CHP'liyim, hukuken bağım kopsa da ben 22 yaşından bu yana parti içindeyim. Gençlik kolu başkanlığı yaptım, 48 yaşındayım şu an 26 yılımı verdim, gidecek başka yerim yok. Burası, CHP benim evim birçok MYK üyesinden daha uzun süredir partiye hizmet eden birisiyim" ifadelerini kullandı.

HDP'Lİ SEÇMENDEN ÖZCAN'A "SIĞINMACI" DESTEĞİ

Sığınmacılara yönelik kararları tartışma konusu olan Tanju Özcan, bayramda Şanlıurfa, Mardin, Adıyaman ve Gaziantep'e gittiğini söyledi. Orada çok sayıda HDP'li vatandaş ile karşılaştığını belirten Özcan, "Bana dedikleri 'Başkanım sığınmacılar konusunda dik duruyorsun, takdir ediyoruz' diyorlar" ifadelerini kullandı.

3 yorum yapılmış
 • Mustafa
  19 Temmuz 2022 • 17:34
  Belediye çalışanlarının bir çoğu fanatik akpli ve Tanju başkana verip veriştiriyor malesef
 • HakhukukveAdalet
  20 Temmuz 2022 • 01:54
  Tanju Özcan artık muhtar bile olamaz.Tanju Özcan milletvekilliğinden bu güne kadar kamu oyuna ve Türkiye ye bolu halkına žararindan başka fa6ydasi oldumu
 • HakhukukveAdalet
  20 Temmuz 2022 • 03:26
  Tanju Özcan kendini gündemde tutup kamu oyunun ve bolu hakkına algi yapıp insanların irae
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.