VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

TOKİ'DEN SOSYAL KONUT ALACAKLAR BU HABER SİZİN İÇİN

17 Ekim 2022

..........................................................................................

Haber: Serap VARLIK 

   Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve TOKİ’nin “İlk Evim, İlk İş Yerim ve İlk Evim Arsa” projesinin tanıtım tırı, sosyal konut projesinin detaylarını vatandaşlara yerinde anlatmak amacıyla yola çıktı. Tanıtım tırı 5 Kasım’da Bolu’ya gelerek vatandaşların her konuda sorularını cevaplayacak.

  Bolu’da “İlk Evim, İlk İş Yerim ve İlk Evim Arsa” projesinin yapılacağı yerler belli oldu. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı(TOKİ) tarafından duyurulan 'İlk Evim, İlk İş Yerim ve İlk Evim Arsa' projesinin merak edinilen detayları 5 Kasım’da Bolu’ya gelecek tanıtım tırı, sosyal konut projesinin detaylarını ziyaret ederek örnek daireleri VR gözlük sayesinde vatandaşlara gezdirecek, kat planları ve projelerde kullanılacak malzemeler hakkında detaylı bilgi vererek,  yerinde anlatmak amacıyla yola çıktı.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı ve TOKİ’nin “İlk Evim, İlk İş Yerim ve İlk Evim Arsa” projesinin tanıtım tırı, İlk durağı Ankara olan tır, toplamda 17 ili ziyaret ederek örnek daireleri VR gözlük sayesinde vatandaşlara gezdirecek, kat planları ve projelerde kullanılacak malzemeler hakkında detaylı bilgi verecek.

“MERAK EDİLEN TÜM SORULAR, TİTİZLİKLE CEVAPLANACAKTIR”

TOKİ Uygulama Dairesi Başkanı Osman Dinçer, Başkent Ankara’da tanıtım tırıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Tanıtım tırımızda vatandaşlarımızın proje kapsamında merak ettiği tüm sorular, idaremiz personeli tarafından titizlikle cevaplandırılacaktır. Rekor başvuru sayısıyla idaremize güvenini gösteren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyor, onları tanıtım tırımıza davet ediyoruz” diye konuştu.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.