VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

DEMİRKOL, “SİYASİ REKABET DÜŞMANLIK DOĞURMAMALI”

15 Şubat 2024

...........................

AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, konuk olarak katıldığı canlı yayın programında yaptığı açıklamada diğer belediye başkan adaylarına birlik ve beraberlik çağrısında bulundu. Demirkol, “Ben kazanırsam Tanju beyi dışlayamam, İlhan Beyi dışlayamam onlarla bir masa etrafında toplanmak isterim, tecrübelerinden faydalanmak isterim. Bolu’nun da insanımızın da benimde özlediğim bu.” dedi. 

Köroğlu TV’de yayımlanan Seçim Arenası programının canlı yayın konuğu olan AK Parti Bolu Belediye Başkan Adayı Doç. Dr. Muhammed Emin Demirkol, 31 Mart yerel seçimlerine ilişkin kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.  

“SİYASİ REKABET DÜŞMANLIK DOĞURMAMALI” 

Programda Bolu’nun geleceğini inşa etmede birlik ve beraberlikten aldığı güç ile çalışmaya devam edeceğini vurgulayan Demirkol, “Biz bir mahalleyiz. Birbirimizin kapısını açtığımız zaman evine girebilecek, misafir olabilecek durumda olmalıyız. Siyasi rekabet düşmanlık doğurmamalı. Siyaseten eleştiriyoruz ama hiçbir insanın inanışı ile ilgili yorum yapmam. Hiçbir insanın dünya görüşü ile ilgili, hiç kimsenin özel yaşantı ile ilgili benden bir şey duyamazsınız. Bu kişilerin kendi hayatlarındaki tercihleridir. Bu bağlamda gittiğimiz zaman ben alnım ak bir şekilde tüm belediye başkanı adaylarına sarılabiliyorum. Karşılaştığımız zaman birbirimizin yüzüne bakma nezaketi hepimizde var. Biz bir ildeyiz ve birbirimize sarılmalıyız.” şeklinde konuştu.   

“MANSUR ŞEN KABUL EDERSE İSTİŞARE HEYETİNDE KENDİSİNİ GÖRMEK İSTERİM” 

Bütün belediye başkan adaylarının Bolu’yu sevdiklerini belirten ve hep birlikte çok güzel işler yapacaklarına inandığını aktaran Demirkol, “Yarın ben belediyeyi kazandığımda belediye başkan adaylarının uygulanabilir projelerinden de faydalanmak isterim. Benim projelerimden de onların faydalanmasını isterim. Sonuç itibari ile hikayenin sonunda Muhammed mi kazandı Ahmet mi kazandı önemli değil. Bütün belediye başkan adaylarının hepsi tanıdığımız bildiğimiz insanlar. Bolu’yu sevdikleri biliyoruz bu konuda bir tereddüdümüz yok hepsine başarılar diliyorum.  Ben belediyeyi kazandıktan sonra Mansur Beyden faydalanmak isterim. Kendisi de kabul ederse istişare heyetinde kendisini görmek isterim. Sarılarak, samimiyetle, istişarelerimizi yaparız. Çok kıymetli projeleri, tecrübeleri var. Diğer adaylarda benden faydalanmak isterlerse her zaman kabul ederim. Biz bir aileyiz. Bolu ittifakı derken bunu kastediyorum. Ben kazanırsam Tanju beyi dışlayamam, İlhan Beyi dışlayamam onlarla bir masa etrafında toplanmak isterim, tecrübelerinden faydalanmak isterim. Bolu’nun da insanımızın da benimde özlediğim bu. Biz neyin kavgasını yapıyoruz? Ben Bolu’da 5 yılın sonunda belediyeciliğin başarısız olduğunu düşünüyorum, bunu da demokratik ortamda söylüyorum. Ben belediye başkanı olduğumda 5 yıl sonra çok güzel belediye başkanlığı yaptı, projelerinin yüzde 90’nı hayata geçirdi, yapamadıklarına da başladı bir noktaya geldi dediğimde kim bundan bir şey kaybeder hiç kimse kaybetmez. Buradan tüm adaylara başarılar diliyorum ve hepsini kucaklıyorum. Şu anki yönetimin yeterli olmadığını düşünüyorum, belediyeyi de başarılı bulmuyorum ben başarılı yöneteceğimi iddia ediyorum. Onlarda daha iyi yapacaklarını iddia ediyorlar. Karar Bolu halkımızın.” ifadelerini kulandı. 

 

5 yorum yapılmış
 • Kuzglckl
  16 Şubat 2024 • 17:44
  O yanında gezdirdiğin dumanlara dikkat et özellikle babalarına agır cezada yargılanıyorlar küçük oğlu hariç
 • HakhukukveAdalet
  15 Şubat 2024 • 14:17
  Çok doğru seçimler biter insan olarak her kes yüz yüze bakar Hucurat suresi 10 ( müminler ancak kardeştir o halde dargın olan iki kardeşinizin arasıni bulun ki mutluluğa eresiniz)
 • 1234
  16 Şubat 2024 • 01:10
  Ey Allah'ın lütfu üzerinde olan dost, ne güzel ifade etmişsiniz. Allah yar ve yardımcınız olsun. İşte toplum olarak bu yansımaları görmek çok güzel. İyiliği de veren Allah, kötülüğü veren Allah, kul hangi kapıyı isterse, o kapı açılır. Tercihi biz kullara bırakmış. Keşke o ruh haline bürünebilsek, toplum özentiyi çok seviyor. Kötü örnek kötülüğü, iyi örnek de iyilik getirir. Ben içerim diyende kendini sorgulasın, Özendirip özendimediğinde
 • Semen
  16 Şubat 2024 • 03:53
  Seçimin Kaderi, EMEKLİLERİN MÜHRÜNDE SAKLIDIR. Seçmen Kabuk değiştirdi. Bolu Belediye Başkan Adayları Seçmeni, Çantada KEKLİK Zannetmesin. Bütün adaylara BAŞARLAR Dilerim.
 • Mehmet
  16 Şubat 2024 • 13:18
  En dürüst aday.
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.