VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

DURAK’TAN ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE SÖZ “ULAŞIM SORUNU TAMAMEN ÇÖZÜLECEK”

28 Şubat 2024

...............................

Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy Kampüsü’nde öğrencilerle bir araya geldi.  

31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimler öncesi çalışmalarını sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi Bolu Belediye Başkan Adayı İlhan Durak, Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Gölköy Kampüsü’nde öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerin en büyük sorun olarak her seferinde dile getirdiği ulaşım ve zaman geçirebilecek sosyal alanların eksikliği konusuna değinen Durak öğrencilere söz verdi. Ulaşım sorununu çözeceklerini ve gençlerin sosyal etkinliklerle vakitlerini dolu dolu geçirebileceği alanlar oluşturacaklarını belirten Durak “Ulaşım projelerimiz hazır. 31 Mart’tan sonra çalışmalara hemen başlayacağız. Toplu taşıma araçlarının sayısını, kapasitesini ve şehir içi güzergahlarını arttıracağız. Ayrıca mevcut mobil uygulamanın çok daha etkin kullanımı için tam entegrasınu sağlanarak vatandaşlarımızın anlık bilgi sahibi olması sağlanacak. Akıllı duraklarla yolculara anlık bilgilendirme, otobüsün konumu ve tahmini varış süresi bilgisi, haber ve hava durumu yayınları, yerel gündem, kültür, sanat ve spor etkinliklerine ilişkin bilgilendirmeler yolcuların hizmetine sunulacak” dedi. 

“E-SPOR MERKEZİ KURACAĞIZ” 

Ayrıca gençlerin hem vakit geçirebileceği hem de ders çalışabileceği gençlik merkezi ve kütüphane projesini anlatan Durak “Genç kardeşlerimizin daha iyi daha rahat ders çalışabileceği ve vakit geçirebileceği fiziki alanlara sahip gençlik merkezi ve kütüphane yapacağız. Gençlerin bireysel ve ortak ders çalışabileceği alanlar olacak. 7 gün 24 saat çalışma sistemi ile hizmet verilecek. Tiyatroların düzenleneceği, sergilerin yapılacağı Atatürk Kültür Merkezi yapacağız. Gençlerimizin ders dışında keyifli vakit geçirebileceği, gençlerimizin yeni tutkusu dijital dünyada oynadıkları oyunları bir arada oynayabilmek adına fiziki ve donanımsal şartların sağlandığı e-spor merkezini hayata geçireceğiz. Biz tüm Bolu’yu kucaklamaya, tüm Bolulu hemşehrilerimizin sorunlarına ortak olmaya, bu memlekette yaşayan her bireyin sorunu ile dertlenmek için bu göreve talibiz. Siz desteğinizi verin bizler sizlere hizmet edelim” dedi. 

 

2 yorum yapılmış
  • Emekli
    28 Şubat 2024 • 20:36
    Emekli maaşlarına zam yokmuş ee bu durumda sizde hükumet ortağı olduğunuza göre bizdende sizlere oy yok.
  • AkifYlmaz
    29 Şubat 2024 • 01:37
    Belediyenin bütçesini bilmeden onu çözeceğiz bunu çözeceğiz diyorlar iktidar size paramı verir kendi beledeiyeleri dururken
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.