VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

VATANDAŞLAR VELİOĞLU'NA DESTEĞİNİ ESİRGEMEDİ

12 Mart 2024

...........................................

Bolu’nun Karacasu beldesi Belediye Başkanlığına Cumhuriyet Halk Partisi’nden (CHP) aday olan Ekrem Velioğlu vatandaşlarla bir araya gelerek desteklerini istedi.  

Yerel seçimlere 21 gün kala seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren CHP Karacasu Belediye Başkan adayı Ekrem Velioğlu sahada vatandaşlarla bir araya geldi. Esnafları ziyarette bulunan Velioğlu, yolda karşılaştığı vatandaşlarla da sohbet ederek isteklerini dinledi. Seçildiği takdirde yapacağı projelerinden bahseden Velioğlu’na vatandaşlar desteğini esirgemedi. Velioğlu, “Herkese dokunacağız, herkese temas edeceğiz, hep birlikte kazanacağız.” dedi. 

 Velioğlu’nun ziyaretleri esnasında aracından seslenen bir vatandaş “Hocam Karacasu kazanacak.” diyerek desteğini gösterirken, bir diğer esnaf vatandaş ise “Sen varsan biz de varız.” sözleriyle Velioğlu’na desteğini gösterdi.

2 yorum yapılmış
  • Gerek
    12 Mart 2024 • 03:49
    Yakışırmı yakışır adam gibi adam.Tecrübe derseniz var eski yönetici.Eğitimci.Emekli olduktan sonra esnaflık yaparak piyasaya hakim.Spor geçmişi keza var.Büyüğüne saygılı küçüğüne sevgi ile yaklaşan duyarlı Atatürkçü bir aday .
  • Yldz
    12 Mart 2024 • 12:58
    Ver coşkuyu
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.