VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

BOLU'DA TÜM KENT BAYRAMDA KUCAKLAŞTI

10 Nisan 2024

......................................

Bolu'da Ramazan Bayramı dolayısıyla geleneksel hale gelen programda protokol ve vatandaşlar bayramlaşarak gelecek için güzel temennilerde bulundu.

Ramazan Bayramı'nın ilk gününde Bolu'da kent kucaklaştı. Solmaz Ahmet Baysal Öğretmenevinde gerçekleşen programında Bolu Valisi Erkan Kılıç ile protokol üyeleri, vatandaşlarla tek tek bayramlaştı. Programda ilk olarak il müftüsü Hüseyin Demirtaş tarafından dua yapıldı. Dua sonrasında protokol üyeleri Ramazan Bayramı'nın konuşmalarına geçildi. Ardından Bolu Valisi Erkan Kılıç ve beraberindeki protokol Bahçelievler Polis Merkezi Amirliğine giderek görevi başındaki emniyet personelinin Ramazan Bayramı’nı tebrik etti. Daha sonra İl Jandarma Komutanlığına geçen protokol, İl Jandarma Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Mehmet Avcı tarafından karşılandı.

Mudurnu’da gelenek devam ettirildi
Kentin dört bir yanında gerçekleşen bayramlaşmada güzel temennilerde bulunuldu. Mudurnu Belediye Düğün Salonu'nda da İlçe Kaymakamı Ayhan Kalaycıoğlu, Belediye Başkanı Doğan Onurlu, İlçe Emniyet Müdürü Orhan Erdoğan, vatandaşlar ve siyasi parti temsilcileri katılımlarıyla bayramlaşma yapıldı. Gelenek haline gelen bayramlaşma töreni bu bayramda da devam ettirildi.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.