VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

ZAYIFLAMAK İSTEYENLERE “MEKAN EFSANE GELECEK”

5 Haziran 2024

.....................................................

Bolu'nun Bahçelievler Mahallesi’nde "Mekan Efsane Gelecek" işletmesi diğer adıyla aktif yaşam kulübü kilo problemleri olan vatandaşların uğrak noktalarından biri haline geldi. 
Bolu’da 4 yıldır Bahçelievler Mahallesi’nde faaliyet gösteren ve gittikçe büyüyen ailesiyle zayıflamak isteyenlerin uğrak noktası haline gelen “Mekan Efsane Gelecek” aktif yaşam kulübü, bölgenin en büyük yaşam kulübü olarak faaliyetlerine devam ediyor. Kilo alma, kilo verme, sporcu beslenmesi ve cilt beslenmesi gibi çeşitli hizmetler sunan kulüp, özellikle yaz aylarında artan kilo problemlerine çözüm sunuyor.
“BERABER YOLA ÇIKTIĞIMIZ İNSANLARDAN ÇOK İYİ SONUÇLAR ALDIK”
Bahçelievler Mahallesi Leylak Sokak Ceylan Apartmanı'nda yer alan ve geniş hizmet yelpazesiyle dikkat çeken "Mekan Efsane Gelecek", sağlıklı yaşam ve dengeli beslenme konularında önemli adımlar atıyor. İşletmenin ortağı Erkan Kablan, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Günümüzde dengesiz beslenmekten kaynaklı olarak insanların kilo problemleri ortaya çıkmaya başladı. Özellikle yaz günlerinde sıcak havalar nedeniyle fazla kilosu bulunanların aradığı adres biziz aslında. Beraber yola çıktığımız insanlardan çok iyi sonuçlar aldık" dedi.
SAĞLIKLI YAŞAMIN ADRESİ
Erkan Kablan, kulüplerinde kilo verme, kilo alma, sporcu beslenmesi ve cilt beslenmesi konularında uzman bir ekiple hizmet verdiklerini belirterek, kulübün başarısının ekip çalışmasına dayandığını vurguladı. "Mekan Efsane Gelecek", sunduğu hizmetlerle sadece kilo problemlerine çözüm sunmakla kalmayıp, aynı zamanda sağlıklı bir yaşam tarzını benimsemek isteyenler için de rehberlik ediyor.


İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres: Bahçelievler Mahallesi Leylak Sokak Ceylan Apartmanı, Bolu
İletişim: Erkan Kablan - 0 535 073 71 60
"Mekan Efsane Gelecek", sağlıklı bir yaşama adım atmak ve kilo problemlerine çözüm bulmak isteyen herkes için kapılarını açık tutuyor.

3 yorum yapılmış
 • ALPTEKN
  5 Haziran 2024 • 13:24
  KESİNLİKLE İNANILMAZ BAŞARILI BEN TOPLAMDA 29 KG VERDİM .7 AYDA
 • Mustafa
  5 Haziran 2024 • 19:28
  Kilo verme işi sağlıkla alakalıdır. Sağlık il müdürlüğü'nün bir an önce bu mekâna gereken cezayı kesmesi gerekir. İzinsiz işletme.. Vatandaş olarak suç duyurusunda bulunuyorum.
 • mer
  6 Haziran 2024 • 03:56
  bide mekan iyi gelecek diye biyer var bahçelievlerde aynı yermi acaba farklı biyer mi?
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.