VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

SALDIRI OLAYININ PERDE ARKASI "BABAM YÜZÜNDEN SINIFTA KALDIK" BU BABALIK MIDIR? DÜŞMANLIK MIDIR?

21 Haziran 2024

.......................................................

Bolu’da otomobilin balta ile parçalandığı olay sonrası yeni detaylar ortaya çıktı. Süleyman Akbaş’ın üvey torunu S.T., babalarından korktukları için okula gidemediklerini ve sınıfta kaldıklarını söyledi.

Bolu’da 19 Haziran’da Borazanlar Mahallesi Efes Sokak'ta meydana gelen olayda, Süleyman Akbaş'ın Efes Sokak üzerinde park halinde bulunan otomobilinin baltayla parçalandı. Daha sonra aracın bir kısmını çizilerek, ön kaputa bıçak saplandı. Otomobili hasar gören Süleyman Akbaş, "Damadım ve akrabaları bilerek yaptı" dedi.

Süleyman Akbaş ile üvey kızının boşanma aşamasındaki eşi L.T. arasında bir süredir mal-mülk meselesi sebebiyle husumet bulunduğu öğrenildi.

Yaşanan olay sonrasında yeni bilgiler ortaya çıktı. Boşanma aşamasındaki L.T.’nin çocuklarının uzun süredir evden çıkamadığı ve okula gidemedikleri ifade edildi.


“SINIF TEKRARINA KALDIK”

Olayla ilgili açıklama veren 18 yaşındaki S.T., korktukları için 15 yaşındaki kardeşiyle beraber evden çıkamadıklarını söyledi. Sınıf tekrarı yapacaklarını belirten S.T., “Kardeşim ve ben okullarımıza gidemedik. Bu sebepten ikimiz de sınıf tekrarına kaldık. Aynı zamanda annemde evden çıkamayıp iş gidemediği için annemde işinden çıkartıldı. Bu süreç içinde kendisi ve ailesi bizi ve annemin ailesini tehdit etmeye devam etmekte” dedi.

“KİMSE SESİMİZİ DUYMADI”

S.T., sorunların çözülmesini isteyerek, “Hapiste olması gereken biri yerine suçsuz 3 kişinin hapis hayatı yaşaması çok acı bir durum. Ben bu sene mezun olacaktım. Arkadaşlarımın mezuniyetini izlemekle kaldım maalesef… Kimse sesimizi duymadı. İlla insanlara adalet sağlanması için bir sosyal mecrada haber mi olmak gerekiyor? Biz çare bulamadık.  Benim hayatımın 6,7 ayı suçlu bir insan yüzünden yok oldu” diye konuştu.

1 yorum yapılmış
  • Hakanbatepe
    21 Haziran 2024 • 06:29
    Böyle gereksiz insanlar için infaz gelecek aslında asacaksın geçeceksin bir de saçma sapan yorum yapmış arkadaş ben öyle bir baba değilim diye hayatı kendisi karakteri bile yalan olan bu insanların özgürlüklerinin elinden alınması en iyisi keşke şu yasada idam yine gelse de sizin gibiler olmasa bu dünyada
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.