VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

ACILI BABANIN İSYANI "ANNESİ ÇOCUKLARIMI DOLDURUŞA GETİRİYOR"

24 Haziran 2024

............................................................

Bolu’da otomobilin balta ile parçalandığı olay sonrası üzerine çeşitli iddialar bulunan baba konuştu. Üzerine atılı iddialara yanıt veren Levent Temel, “Eşimin eline geçen bu paralar hal ve hareketlerinde değişime neden oldu. Eşim S.T’nin beni istemediğini anladım, bununla beraber kızım ve oğlumu bana karşı doldurmaya başladı. 9 aydır çocuklarımı görmüyorum. Beni tanıyan herkes bilir. Ben Allah’a havale ediyorum” dedi. 

Bolu’da 19 Haziran’da Borazanlar Mahallesi Efes Sokak'ta meydana gelen olayda, Süleyman Akbaş'ın Efes Sokak üzerinde park halinde bulunan otomobilinin baltayla parçalandı. Daha sonra aracın bir kısmını çizilerek, ön kaputa bıçak saplandı. Otomobili hasar gören Süleyman Akbaş, "Damadım ve akrabaları bilerek yaptı" dedi. Süleyman Akbaş ile üvey kızının boşanma aşamasındaki eşi Levent Temel arasında bir süredir mal-mülk meselesi sebebiyle husumet bulunduğu öğrenildi. Yaşanan olay sonrasında yeni bilgiler ortaya çıktı. Boşanma aşamasındaki Levent Temel’in çocuklarının uzun süredir evden çıkamadığı ve okula gidemedikleri ifade edildi. Olayla ilgili açıklama veren 18 yaşındaki S.T., korktukları için 15 yaşındaki kardeşiyle beraber evden çıkamadıklarını söylemişti.  


“BANA ÇEŞİTLİ İFTİRALAR ATTILAR”
Ev parasını alınca eşinin hal ve hareketlerinin değiştiğini kendisinden boşandığında rahmetli babasının maaşının eşi S.T’ye bağlanacağını ifade eden Levent Temel, “Yıllarca yuvamı döndürmek için gece gündüz çalıştım. Eşime rahmetli babasından kalan tarlaya ev yapıldı. Evi yıllar sonra satıldı. Eşimin ablası evin parasına çökmek istedi. Yıllarca bunlarla mücadele ettim. Daha sonrasında evin parasının eşime ve ablasına eşit bir şekilde paylaşılmasını sağladım. Eşimin eline geçen bu paralar hal ve hareketlerinde değişime neden oldu. Eşim S.T’nin beni istemediğini anladım. Bununla beraber kızım ve oğlumu bana karşı doldurmaya başladı. 9 aydır çocuklarımı görmüyorum. Benim çocuğuma ‘Senin baban madde bağımlısı’ dediler. Bana çeşitli iftiralar attılar. Ben derdimi kimseye anlatamıyorum” dedi. 
ARACA SALDIRI OLAYINI BÖYLE ANLATTI
Levent Temel, “Kayınpeder yıllarca benden yana oldu. İkinci evliliğini yaptığı kadın S.A. onun da parasına çökmek istedi. Kayınpeder bu durumlara uyanınca malını mülkünü sattı ve oturdukları dairenin yarısını oğluna yarısına eşine bıraktı. 15 yıllık evliler. ‘Ben senden yanayım’ dedi. Eşimin hesabına para yatınca ve hareketlerinde değişme başlayınca kayınpederimle bu konularda dertleştik. Kayınpederim bana olur olmaz laflar etti ve bende onu uyardım. Bana, ‘Parayı yiyecektin’ gibisinden akıl vermeye kalktı. Benim de karakterim buna el vermez. Ben öyle bir adam değilim. Ben kayınpederle tartışınca bana karşı tavır almaya başladı. Ve eşimde bulunan paraya kayınpeder kayınvalide çökmeye çalıştı. Her şeyin başı bu satılan dairenin parası oldu. Benim parada pulda gözüm yok. Kayınpeder para için beni sürekli tehdit etmeye başladı. Ben tedavi görmek için hastanede yattım. Bayramda hastaneden çıktım. Babamın yanına giderken onların evinin önünden geçtim. Gözüm döndü bir anda. Ne olduğunu hatırlamıyorum. Sinirlerime hâkim olamayarak araca saldırdım. Ayrıca kayınpederden 30 bin lira alacağım vardı. Konunun parayla alakası yok haplarımı içmemiştim. Bir anda gözüm döndü” ifadelerini kullandı. 


EŞİNİN DOLDURUŞUYLA ÇOCUKLARI
Eşinin çocuklarını dolduruşa getirdiğini dile getiren Temel, “Kızım ve oğlumun yanına yaklaştırmadıkları için günlerce karakola giderek bilgi aldım. Onların okula gidip gitmediğini sorgulamak için. Bana sürekli okula gittiklerini ve sağlık durumlarının iyi olduğunu ifade ettiler. Ancak gelinen noktada kızım annesinin dolduruşuna gelerek suçsuz yere beni yargıladı. 9 aydır okula gidemediklerini gazeteye açıkladılar. Bir baba nasıl olur da böyle bir şeye müsaade eder. Ben böyle bir adam değilim. Kızımın intihar girişimine dünyayı ayağa kaldıran bir baba nasıl okula gitmesine engel olabilir. Annesi böyle dolduruşlarla kızımı korkutuyor. Ve benden uzaklaştırıyor. Annesinin kızıma söylediği şu, ‘baban madde bağımlısı ve hepimizi öldürecek’ diyerek dolduruşa getiriyor. Ve adım kadar eminim ki annesi yüzünden benim çocuklarım okula gidemiyor. Kafasında kuruyor sürekli eşim ancak ben böyle bir adam değilim. Beni tanıyan herkes bilir. Ben Allah’a havale ediyorum. Benim çocuğum maddenin m’sini bilmezdi. 4 yıl önce yaşadığım olayları bilmezdi. Eşim bunları 1’e 10 katarak çocuklarıma aktardı” diye konuştu.

1 yorum yapılmış
  • Bolulu
    25 Haziran 2024 • 02:54
    Birde babayı mağdur edeceksiniz.mazlumun yanında durun.cocuklar okula gidemedim sınıfta kaldilar
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.