VEFAT HABERLERİZİYARETÇİ DEFTERİKÜNYEİLETİŞİM
   

Abant'a yağan kar tatilcilerin yüzünü güldürdü

17 Aralık 2011

Türkiye'nin cennet mekanı Abant'ta kar yağışının etkisini göstermesi tatilcileri sevindirdi. Hafta sonu tatili için Abant'a ...

Türkiye'nin cennet mekanı Abant'ta kar yağışının etkisini göstermesi tatilcileri sevindirdi. Hafta sonu tatili için Abant'a gelenler, şamyellerle kayak yapıp karın keyfini çıkardı.

Yılın dört mevsimi Türkiye'nin birçok bölgesinden tatilciyi ağırlayan Abant Tabiat Parkı bayram yerine döndü. Hafta sonu tatili için Abant'a gelenler, beyaz örtünün keyfini çıkardı. Turlarla gelen birçok tatilci, karın yoğun olduğu bölgelerde şamyellerle kayak yaptı. Dağın zirvesine çıkıp kayan tatilcilerden bazıları küçük uçurumlardan uçarak ufak kazalar geçirdi. Kazazedelerin yardımına arkadaşları koştu.

Ankara Üniversitesi'nden gelen bir grup öğrenci, Abant'ın en neşeli grubu olarak dikkat çekti. Öğrenciler kayak yapıp kar topu oynayarak hasret kaldıkları kar yağışının tadını çıkardı.

Abant'a aileleriyle gelenler piknik yaparken, küçük çocukların da karlar üzerinde oyun oynaması renkli görüntüler oluşturdu.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun!
     Yorum yazın
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sayfadaki içerik, Adobe Flash Player'ın daha yeni bir sürümünü gerektiriyor.

Adobe Flash player Edinin

Web Hosting - Domain
EN ÇOK OKUNANLAR
VİDEO HABERLER
İzzet Baysal Caddesi Güler 2 İşhanı Kat 1 No-41 BOLU   Tel: 0532 709 63 26
© 2011 Tüm hakkı saklıdır. İçerik ve görseller "Telif Hakları Kanunu" ile korunmaktadır.